Keresés

Részletes keresés

KTTech_ Creative Commons License 2009-08-05 21:49:11 15
Ha a jelenlegi 115 ezres részlet önrész feletti részét fizeti az áthidaló hitel max. 2 évig akkor ebből hogyan jön ki a 3-4 milliós igény?
KTTech_ Creative Commons License 2009-08-05 21:44:23 14
Zavaros ez nekem. Tehát az anyósod lakást vett és egyedül könnyen fizette a havi 87 ezres törlesztőt, de most munkanélküliként 10 ezernél több törlesztést várnak tőle?
bogel Creative Commons License 2009-08-05 21:35:35 12
"Szerintem önhibájukon kívül kerültek ebbe a helyzetbe."

Több komolyságot.
A hozzászólás:
viki.ca Creative Commons License 2009-08-05 21:17:08 10
Mi sem szeretnénk elveszteni az ingatlant!És két éven belül akár el is tudnánk adni!!Tehát változás várható...és havi 10.000 forintot akár mi is ki tudnánk helyettük fizetni,de sajnos 50,000,-NEM.

Csak a saját tapasztalatomról beszélhetek,félre nem értettem semmit,sőt az ügyintéző nagyon aranyosan kért,hogy mérlegeljünk és számoljuk.

Anyosomék elvesztik a házat,mert sajnos az aposom beteg,anyósom a 30 éves munkaviszony után elvesztette a munkahelyét.Szerintem önhibájukon kívül kerültek ebbe a helyzetbe.

Persze a kölcsönt felvették, hozzátenném a kezdő törlesztő részlet 87000,-forint volt,3 hónapja már 140.000 ezer jelenleg 115.000,-volna.De sajnos a nincsből nem tudnak törleszteni.

Tulajdonképpen ha valaki munkanélküli akkor neki nem is jár ez a segitség??????Merthogy 50,000 forintos munkanélküliből nem lehet ugyanennyit kifizetni!

És de igen hizik az addósság mert a mi esetünkben szükség volna 3-4 millió forintra melyet 10 éves futamidőre kapnánk tehát két év múlva még 8 évig törleszthetnénk azt is és a lizingdíjat is!
Előzmény:
KTTech_ Creative Commons License 2009-08-05 21:07:56 8
Ez korrekt, azokon segít akik nem akarják elveszteni a házukat és 2 éven belül várhatóan talpra tudnak állni, másokon nem. Azokon sem akik munkanélküliként még 10 ezret sem tudnának törleszteni vagy nem munkanélküliként a nettó jövedelmük 30%-át, ezért nem fizették a többi számlát sem. És azokon sem akik ugyan nincsenek vészhelyzetben, de szeretnék, hogy 2 évig kevesebbet kelljen törleszteni és közben ne hízzon a hitel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!