|
|
|
|
 |
KTTech_
2009-08-05 21:49:11
|
15
|
| Ha a jelenlegi 115 ezres részlet önrész feletti részét fizeti az áthidaló hitel max. 2 évig akkor ebből hogyan jön ki a 3-4 milliós igény? |
|
 |
KTTech_
2009-08-05 21:44:23
|
14
|
| Zavaros ez nekem. Tehát az anyósod lakást vett és egyedül könnyen fizette a havi 87 ezres törlesztőt, de most munkanélküliként 10 ezernél több törlesztést várnak tőle? |
|
 |
bogel
2009-08-05 21:35:35
|
12
|
"Szerintem önhibájukon kívül kerültek ebbe a helyzetbe."
Több komolyságot. |
|
A hozzászólás:
 |
viki.ca
2009-08-05 21:17:08
|
10
|
Mi sem szeretnénk elveszteni az ingatlant!És két éven belül akár el is tudnánk adni!!Tehát változás várható...és havi 10.000 forintot akár mi is ki tudnánk helyettük fizetni,de sajnos 50,000,-NEM.
Csak a saját tapasztalatomról beszélhetek,félre nem értettem semmit,sőt az ügyintéző nagyon aranyosan kért,hogy mérlegeljünk és számoljuk.
Anyosomék elvesztik a házat,mert sajnos az aposom beteg,anyósom a 30 éves munkaviszony után elvesztette a munkahelyét.Szerintem önhibájukon kívül kerültek ebbe a helyzetbe.
Persze a kölcsönt felvették, hozzátenném a kezdő törlesztő részlet 87000,-forint volt,3 hónapja már 140.000 ezer jelenleg 115.000,-volna.De sajnos a nincsből nem tudnak törleszteni.
Tulajdonképpen ha valaki munkanélküli akkor neki nem is jár ez a segitség??????Merthogy 50,000 forintos munkanélküliből nem lehet ugyanennyit kifizetni!
És de igen hizik az addósság mert a mi esetünkben szükség volna 3-4 millió forintra melyet 10 éves futamidőre kapnánk tehát két év múlva még 8 évig törleszthetnénk azt is és a lizingdíjat is!
|
|
Előzmény:
 |
KTTech_
2009-08-05 21:07:56
|
8
|
| Ez korrekt, azokon segít akik nem akarják elveszteni a házukat és 2 éven belül várhatóan talpra tudnak állni, másokon nem. Azokon sem akik munkanélküliként még 10 ezret sem tudnának törleszteni vagy nem munkanélküliként a nettó jövedelmük 30%-át, ezért nem fizették a többi számlát sem. És azokon sem akik ugyan nincsenek vészhelyzetben, de szeretnék, hogy 2 évig kevesebbet kelljen törleszteni és közben ne hízzon a hitel. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|