|
|
|
|
 |
KTTech_
2009-08-05 21:07:56
|
8
|
| Ez korrekt, azokon segít akik nem akarják elveszteni a házukat és 2 éven belül várhatóan talpra tudnak állni, másokon nem. Azokon sem akik munkanélküliként még 10 ezret sem tudnának törleszteni vagy nem munkanélküliként a nettó jövedelmük 30%-át, ezért nem fizették a többi számlát sem. És azokon sem akik ugyan nincsenek vészhelyzetben, de szeretnék, hogy 2 évig kevesebbet kelljen törleszteni és közben ne hízzon a hitel. |
|
 |
bogel
2009-08-05 21:03:58
|
6
|
| Erre van egy régi angol közmondás: "Enjoy your AIDS" |
|
A hozzászólás:
 |
viki.ca
2009-08-05 20:48:39
|
3
|
Én egy korrekt megoldást vártam,egyáltalán nem pénzosztást,mindig mindenért keményen megküzdöttem.
|
|
Előzmény:
 |
KTTech_
2009-08-05 20:39:04
|
1
|
| Nincs ebben semmi félrevezetés, csak naívan pénzosztást vártál. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|