Keresés

Részletes keresés

KTTech_ Creative Commons License 2009-08-05 21:07:56 8
Ez korrekt, azokon segít akik nem akarják elveszteni a házukat és 2 éven belül várhatóan talpra tudnak állni, másokon nem. Azokon sem akik munkanélküliként még 10 ezret sem tudnának törleszteni vagy nem munkanélküliként a nettó jövedelmük 30%-át, ezért nem fizették a többi számlát sem. És azokon sem akik ugyan nincsenek vészhelyzetben, de szeretnék, hogy 2 évig kevesebbet kelljen törleszteni és közben ne hízzon a hitel.
bogel Creative Commons License 2009-08-05 21:03:58 6
Erre van egy régi angol közmondás: "Enjoy your AIDS"
A hozzászólás:
viki.ca Creative Commons License 2009-08-05 20:48:39 3
Én egy korrekt megoldást vártam,egyáltalán nem pénzosztást,mindig mindenért keményen megküzdöttem.

Előzmény:
KTTech_ Creative Commons License 2009-08-05 20:39:04 1
Nincs ebben semmi félrevezetés, csak naívan pénzosztást vártál.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!