|
|
|
|
 |
viki.ca
2009-08-05 20:48:39
|
3
|
Én egy korrekt megoldást vártam,egyáltalán nem pénzosztást,mindig mindenért keményen megküzdöttem.
|
|
A hozzászólás:
 |
KTTech_
2009-08-05 20:39:04
|
1
|
| Nincs ebben semmi félrevezetés, csak naívan pénzosztást vártál. |
|
Előzmény:
 |
viki.ca
2009-08-05 20:11:45
|
-
|
Sziasztok!!! Szóval,mi szerettük volna igénybe venni ezt a bizonyos áthidaló kölcsönt,de mikor elmondta az ügyintéző a feltételeket,és pontosan utána jártam mindennek,majdnem leestem a székről!
Ha valakinek jobb tapasztalata van vagy kérdése írjon. Szerintem felháborító ahogy a média,és a kormány félrevezetett minket. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|