Keresés

Részletes keresés

viki.ca Creative Commons License 2009-08-05 20:48:39 3
Én egy korrekt megoldást vártam,egyáltalán nem pénzosztást,mindig mindenért keményen megküzdöttem.

A hozzászólás:
KTTech_ Creative Commons License 2009-08-05 20:39:04 1
Nincs ebben semmi félrevezetés, csak naívan pénzosztást vártál.
Előzmény:
viki.ca Creative Commons License 2009-08-05 20:11:45 -
Sziasztok!!!
Szóval,mi szerettük volna igénybe venni ezt a bizonyos áthidaló kölcsönt,de mikor elmondta az ügyintéző a feltételeket,és pontosan utána jártam mindennek,majdnem leestem a székről!

Ha valakinek jobb tapasztalata van vagy kérdése írjon.
Szerintem felháborító ahogy a média,és a kormány félrevezetett minket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!