Keresés

Részletes keresés

Rege2 Creative Commons License 2009-08-02 16:01:26 923
A búza,kukorica sem való másra,ráadásul azok még allergiát és elhízást is okoznak.
A hozzászólás:
nettomazsola Creative Commons License 2009-08-02 15:51:33 922
a krumpli jo ballasztnak. megtelik a hasa, de kijön belöle ahogy bement. emeszthetetlen.
Előzmény:
Rege2 Creative Commons License 2009-08-02 15:18:58 919
A kutyus eleve a növényeket nem tudja megemészteni de vannak bennük hasznosítható anyagok,én láttam videót az Acana gyártósoráról és feldolgozó üzeméről,nagyobb a tisztaság mint egy hazai husgyárban,garantálják,hogy csak tartósítómentes,hormonmentes nem fagyasztott husalapanyagot használnak,a húslisztben csak hús és cson kerül,toll,fej,belsőségek nem. Egyébként én adok krumplit is néha a kutyámnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!