Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2009-08-02 15:51:33 922
a krumpli jo ballasztnak. megtelik a hasa, de kijön belöle ahogy bement. emeszthetetlen.
A hozzászólás:
Rege2 Creative Commons License 2009-08-02 15:18:58 919
A kutyus eleve a növényeket nem tudja megemészteni de vannak bennük hasznosítható anyagok,én láttam videót az Acana gyártósoráról és feldolgozó üzeméről,nagyobb a tisztaság mint egy hazai husgyárban,garantálják,hogy csak tartósítómentes,hormonmentes nem fagyasztott husalapanyagot használnak,a húslisztben csak hús és cson kerül,toll,fej,belsőségek nem. Egyébként én adok krumplit is néha a kutyámnak.
Előzmény:
nettomazsola Creative Commons License 2009-08-02 15:05:00 918
"Fresh boneless chicken" - ebböl kivonjak a vizet. ez oke.
a liszt meg akarmi ...

krumplit a kutya nem tudja megemeszteni. ( sojat sem)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!