|
|
|
|
 |
nettomazsola
2009-08-02 15:51:33
|
922
|
| a krumpli jo ballasztnak. megtelik a hasa, de kijön belöle ahogy bement. emeszthetetlen. |
|
A hozzászólás:
 |
Rege2
2009-08-02 15:18:58
|
919
|
| A kutyus eleve a növényeket nem tudja megemészteni de vannak bennük hasznosítható anyagok,én láttam videót az Acana gyártósoráról és feldolgozó üzeméről,nagyobb a tisztaság mint egy hazai husgyárban,garantálják,hogy csak tartósítómentes,hormonmentes nem fagyasztott husalapanyagot használnak,a húslisztben csak hús és cson kerül,toll,fej,belsőségek nem. Egyébként én adok krumplit is néha a kutyámnak. |
|
Előzmény:
 |
nettomazsola
2009-08-02 15:05:00
|
918
|
"Fresh boneless chicken" - ebböl kivonjak a vizet. ez oke. a liszt meg akarmi ...
krumplit a kutya nem tudja megemeszteni. ( sojat sem)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|