Keresés

Részletes keresés

Rege2 Creative Commons License 2009-08-02 15:18:58 919
A kutyus eleve a növényeket nem tudja megemészteni de vannak bennük hasznosítható anyagok,én láttam videót az Acana gyártósoráról és feldolgozó üzeméről,nagyobb a tisztaság mint egy hazai husgyárban,garantálják,hogy csak tartósítómentes,hormonmentes nem fagyasztott husalapanyagot használnak,a húslisztben csak hús és cson kerül,toll,fej,belsőségek nem. Egyébként én adok krumplit is néha a kutyámnak.
A hozzászólás:
nettomazsola Creative Commons License 2009-08-02 15:05:00 918
"Fresh boneless chicken" - ebböl kivonjak a vizet. ez oke.
a liszt meg akarmi ...

krumplit a kutya nem tudja megemeszteni. ( sojat sem)

Előzmény:
Rege2 Creative Commons License 2009-08-02 14:41:12 917
Figyi,mivel száraz kaja ezért kivonják a vizet belőle,így a húsból húsliszt lesz,gondolom a növényi rostok fogják meg a székletet,borsó,sárgarépa,a burgonyára mint szénhidrát forrás van szükség,jobb mint a búza,szója és kukorica.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!