|
|
|
|
 |
Rege2
2009-08-02 13:38:07
|
914
|
| Egyébként azért is esett a választásom az Orijen/Acana tápcsaládra mert ezekben nincsenek ilyen "helyes"kis műdolgok,de a házikosztról sem akarok lemondani! |
|
 |
Rege2
2009-08-02 13:33:43
|
913
|
| Ez a vicc,hogy bőr és zsír nélkül kapja,azért köszi! |
|
A hozzászólás:
 |
nettomazsola
2009-08-02 13:26:24
|
912
|
az, h a tapokban külön van egy anyag amitöl " kis helyeset" kakalnak a kutyak ... aztan ezzel lehet indokolni, h mennyire jo a tap.
egyebkent a rizs az fog. attol nem kene puhat csinalnia. nem adsz neki sok zsirt? pl a csirkebörtöl sok allat fosik. az nagyon zsiros. |
|
Előzmény:
 |
Rege2
2009-08-02 13:23:02
|
911
|
| Szia! Nekem egy 11 hónapos kislány yorkim van,vegyesen etetem Acana/Orijen tápokkal és házikosztal! Kb. 1 hónapja a házikoszttól nagyon lágy a széklete,a táptól tökéletes! Sült és főtt hsokat kap rizzsel vagy zöldégekkel,csak kevés sót rakok rá,fűszereket soha! Szerinted mi a gond? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|