Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2009-08-02 13:26:24 912
az, h a tapokban külön van egy anyag amitöl " kis helyeset" kakalnak a kutyak ...
aztan ezzel lehet indokolni, h mennyire jo a tap.

egyebkent a rizs az fog. attol nem kene puhat csinalnia. nem adsz neki sok zsirt? pl a csirkebörtöl sok allat fosik. az nagyon zsiros.
A hozzászólás:
Rege2 Creative Commons License 2009-08-02 13:23:02 911
Szia! Nekem egy 11 hónapos kislány yorkim van,vegyesen etetem Acana/Orijen tápokkal és házikosztal! Kb. 1 hónapja a házikoszttól nagyon lágy a széklete,a táptól tökéletes! Sült és főtt hsokat kap rizzsel vagy zöldégekkel,csak kevés sót rakok rá,fűszereket soha! Szerinted mi a gond?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!