Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-07-25 00:02:11 326
Hali!

Menj oda személyesen mindkettőhöz, jobb helyeken az első beszélgetésért nem kell fizetni :-) vigyél képeket is, figyeld meg hogyan viszonyulnak hozzád…
Előzmény:
gilmo Creative Commons License 2009-07-22 05:50:45 324

Sziasztok,

 

én két tanfolyam közt mérlegelek:

- az egyik az ASA (amiről már elég sokat tudok :)

- a másik az ArtworkPhoto Pest Fotóiskola, amit vhogy senki nem emít,  a honlap megnyerő, de húzós az ára.

 

Aki ismeri és van véleménye róla, ossza meg velem is :)

Köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!