Keresés

Részletes keresés

erbe Creative Commons License 2009-07-25 11:18:18 94
Annyi előnyük van, hogy abban a környezetben fűtés nélkül is üzemel. Vagyis nem kell szigetelni és a fűtéssel vesződni. Sőt a tárolással sem, hiszen főzésre használják, de mert a gáz folyamatosan fejlődik, legfeljebb állandóan ég a láng hogy ne a metán illanjon el a levegőbe.
A hozzászólás:
satya4 Creative Commons License 2009-07-24 22:23:48 93
Nem egy egyszerű dolog egy ilyet összehozni, de állitólag indiában, meg kínában kissebb falukban működik, és primitív módszerrel építik,

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!