|
|
|
|
 |
erbe
2009-07-25 11:18:18
|
94
|
| Annyi előnyük van, hogy abban a környezetben fűtés nélkül is üzemel. Vagyis nem kell szigetelni és a fűtéssel vesződni. Sőt a tárolással sem, hiszen főzésre használják, de mert a gáz folyamatosan fejlődik, legfeljebb állandóan ég a láng hogy ne a metán illanjon el a levegőbe. |
|
A hozzászólás:
 |
satya4
2009-07-24 22:23:48
|
93
|
| Nem egy egyszerű dolog egy ilyet összehozni, de állitólag indiában, meg kínában kissebb falukban működik, és primitív módszerrel építik, |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|