Keresés

Részletes keresés

erbe Creative Commons License 2009-07-22 18:30:47 90
7 évvel ezelőtt át akartam állni biogáz áramtermelés+fűtésre. Alaposan átrágtam a neten fellelhető német irodalmat. Akkoriban a magyaron akadt néhány találat haszon nélkül (német 100000+, magyar először 64 majd ~300). Pár apró hír, pályázat, "feltalálták a spanyolviaszt" stb. Sajnos, a hivatalok is ezen a szinten álltak, azaz "Senki nem tud semmit!"
Végül maradtam a napnál. Azóta csak hobbi.
Időközben részt vettem néhány előadáson, kaptam magyar könyvet is. Bai Attila: Biogáz
A hozzászólás:
satya4 Creative Commons License 2009-07-21 16:26:25 89
A hordó 200L-es telepakoltam ammedig bírtam, a víz jött a kivezetőcsővön, láttam mert átlátszó, pincében volt lent, és körbe szigeteltem a hordót űveggyapottal, nem nyitogattam csak vártam vele vagy 20 napot mire megindult a gázfejlődés, biztos a hőmérséklet is kevés volt neki.Honnan tudsz ennyit ezekről a dolgokról?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!