|
|
|
|
 |
erbe
2009-07-22 18:30:47
|
90
|
7 évvel ezelőtt át akartam állni biogáz áramtermelés+fűtésre. Alaposan átrágtam a neten fellelhető német irodalmat. Akkoriban a magyaron akadt néhány találat haszon nélkül (német 100000+, magyar először 64 majd ~300). Pár apró hír, pályázat, "feltalálták a spanyolviaszt" stb. Sajnos, a hivatalok is ezen a szinten álltak, azaz "Senki nem tud semmit!" Végül maradtam a napnál. Azóta csak hobbi. Időközben részt vettem néhány előadáson, kaptam magyar könyvet is. Bai Attila: Biogáz |
|
A hozzászólás:
 |
satya4
2009-07-21 16:26:25
|
89
|
| A hordó 200L-es telepakoltam ammedig bírtam, a víz jött a kivezetőcsővön, láttam mert átlátszó, pincében volt lent, és körbe szigeteltem a hordót űveggyapottal, nem nyitogattam csak vártam vele vagy 20 napot mire megindult a gázfejlődés, biztos a hőmérséklet is kevés volt neki.Honnan tudsz ennyit ezekről a dolgokról? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|