Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zordonC3 Creative Commons License 2009-07-20 22:24:20 12
köszönöm szépen ha utána tudnál nézni, legjobb tudomásom szerint 32A felett kell csak reg. szer.
Előzmény:
uraaam Creative Commons License 2009-07-20 18:45:28 11
(ha jól tudom)
1: valóban 25A-ig nem kell cécózni, és felette már igen, gondolom az amperétékek, és életvédelmi okok miatt. szerintem

2: szabvány kismegszakítók vannak: 6-10-16-20-25-32, nem hiszem, hogy jogszabály, csak szabvány.

mindkettő erős feltételezés, majd utánanézek

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!