Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
uraaam Creative Commons License 2009-07-17 19:53:14 9
De "roaming-olni" mindig többe kerül, mint a saját "honos" hálózatot használni:)
Előzmény:
Herr X Creative Commons License 2009-07-17 16:45:05 8
ezt értem, de ha analógiát vonunk a mobil szolgáltatókkal, ahol az prepaid ügyfelek hozzák fajlagosan a legtöbb nyereséget, míg a vállalati előfizetések a legnagyobb bevételt. Ráadásul az infrastruktúra adott, "csak" számlázni-behajtani és némi ügyfélszolgálatot biztosítani kell tudni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!