|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Sj
2009-07-17 10:52:02
|
349
|
Szerintem nagyjából mindegyik jó, én évek óta használom, ha nem rontod el nagyon a berakást nem lesz gondja (ha igen akkor megegyengeted a tűt ami elhajlott) Annyira azért vigyázz, hogy USB 2 es legyen mindenképp (bár nem is tudom van e egyes még) |
|
Előzmény:
 |
bigrace
2009-07-17 10:22:15
|
348
|
Sziasztok!
Ezen a topic-on még nem jártam, úgyhogy üdv mindenkinek! Abszolút amatőr hobbifotós vagyok, jelenleg egy 2004-ben vett canon kompakt digi géppel örökítgetem meg a fontosabb emlékeket. CF kártya van hozzá, és beleolvasgatva itt a hozzászólásokba, látom, nem én vagyok az egyedüli CF-es:)
Egy kis tanácsra lenne szükségem. <B>Kártyaolvasót keresek, USB-s külsőt,</B> olyan nagyonsok az egyben mindenfélét leolvasó, SD-t is. A legfontosabb kérdés, olyant keresek, ami teljes biztonsággal olvassa a CF kártyát úgy, hogy az nem ragad bele, vagy hasonló, de ha lehet, az olcsóbb kategóriások, párezresek közül. Mit javasoltok? TakeMS mini pl jó lehet? Amit akár ma is meg tudnék venni pl: http://www.speedshop.hu/main.php?page=termek&iid=19803&mitkeres=&kategoria=&sort=eladasi&orient=ASC&kovetkezo=&holkeres=&elotag=%20AND%20nev%20LIKE%20%27Mem%F3riak%E1rtya%20olvas%F3,%%27
BR |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|