|
|
|
|
 |
picilany18
2009-07-16 16:24:17
|
57
|
SSzia! Szerintem mindenképpen szúrasd, mert a lövés nagyon roncsol és sokkal nehezebben gyógyul meg. Nekem is lőtték egyszer és nagyon sokat szenvedtem vele. Majd pár év múlva szúrattam és 1 hét alatt teljesen meggyógyult. A pesti árakat tudom, itt a westendben 4000 piercinggel. |
|
A hozzászólás:
 |
Vikk93
2009-07-15 21:54:19
|
56
|
Sziasztok!Nagyon szeretnék orrpc-t és ha minden igaz,akkor jövőhéten meg is lesz! :) Csak még azon agyalok,hogy lövessem-e vagy szúrassam.Azért vagyok gondba,mert a fülembe is 2x lőtek,de mind2 nagyon csomós lett,és sokat szenvedtem vele.Viszont amit úgy szúrtak,azzal semmi bajom.Szerintetek az orromnál is előfordulhat ez a probléma? Árakról nem tudtok valamit? Én Győrben a mekivel szemben csináltatnám,mert mindenki azt ajánlja. :) Előre is köszí ha írtok :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|