Keresés

Részletes keresés

picilany18 Creative Commons License 2009-07-16 16:24:17 57
SSzia!
Szerintem mindenképpen szúrasd, mert a lövés nagyon roncsol és sokkal nehezebben gyógyul meg. Nekem is lőtték egyszer és nagyon sokat szenvedtem vele. Majd pár év múlva szúrattam és 1 hét alatt teljesen meggyógyult. A pesti árakat tudom, itt a westendben 4000 piercinggel.
A hozzászólás:
Vikk93 Creative Commons License 2009-07-15 21:54:19 56
Sziasztok!Nagyon szeretnék orrpc-t és ha minden igaz,akkor jövőhéten meg is lesz! :)
Csak még azon agyalok,hogy lövessem-e vagy szúrassam.Azért vagyok gondba,mert a fülembe is 2x lőtek,de mind2 nagyon csomós lett,és sokat szenvedtem vele.Viszont amit úgy szúrtak,azzal semmi bajom.Szerintetek az orromnál is előfordulhat ez a probléma?
Árakról nem tudtok valamit? Én Győrben a mekivel szemben csináltatnám,mert mindenki azt ajánlja. :)
Előre is köszí ha írtok :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!