Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Axióma Creative Commons License 2009-07-15 18:48:54 1
Lehet, hogy az egyetemes felfele ment, de hogy a gas.hu 8%-os kedvezmenye (csak az energiadijra, alapdij ugyanaz) az tenylegesen megvan. A tigazzal tele volt a hocipom.
Előzmény:
Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2009-07-15 14:11:06 0
Eddig mindenütt drágább lett az energia ott, ahol liberalizáltak, legalábbis EU-s statisztikák szerint, bár forrásom nulla.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!