|
|
|
|
 |
nettomazsola
2009-07-15 16:03:51
|
909
|
ez a szigeteles dolog ez tenyleg igy van, de ettöl függetlenül ö nem egy tropusi kutya. pulinak is van szöre es kevesbe szenved, mint mikor lenyirjak szegenyt, de aze az is mas. egyebkent itt (Becs) szinte minden kutyat nyirnak. a sokhülye kivalaszt a kepeskönyvböl egy gyönyörü kutyat, beleszeret, semmit nem tud rola, majd rajön, h mennyit kell bajlodni mondjuk egy bobtail szörevel es eze lenyirja. maris lesz egy abszolut nem hudeszep kutyaja, de cserebe viszont altalaban teljesen neveletlen is, mert fogalma nem volt az igenyeröl, termeszeteröl mikor vette. a lenyeg a szepseg. napokban lattam labradort kopaszra nyirva. majd elsirtam magam ... de nem mondom, h a szörtelenitett afgan agar nem volt rettentö csuf, groteszk latvany a belvarosban a pipiskedö maca utan slattyogva ...
|
|
A hozzászólás:
 |
gaborci
2009-07-15 15:31:08
|
908
|
Elvileg a bundája oda-vissza szigetel.
Biztos így van, de tudod ki hiszi el!
Hááát, hogy a kérdésnél maradjunk, nem nagy étvágya van ebben a melegben, de nemcsak állat, hanem ember is kínlódik rendesen.
Ez nem fehér embernek való! :)
üdv |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|