Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nemthomi Creative Commons License 2009-07-15 09:34:53 996
Az ellenségeskedést általánosságban értettem, nem rád vonatkoztatva. Egyébként szerintem pedig nem jelenthet mást, a szeretet, mint magát a szeretetet. A Biblia lelki tanítás, így bármi is legyen beleírva, egy csepp vér nem folyik az oldalain. Mert minden háborúság és ellenségeskedés, meg özönvizek... a bennünk dúló viharok szimbolikája. És arra hivatottak megoldást adni, hogy-hogyan is kellene a bennünk élő rossz tulajdonságainkat levetkőzni. Szerintem:)
Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2009-07-15 09:23:20 995
Én nem ellenségeskedem.
Csupán megjegyeztem, hogy a szeretet nem csak szeretgetést jelent.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!