Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-07-15 09:16:17 517
A minap még meg akartál szabadulni tőle.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-07-15 00:14:14 516
Igen, persze. Mért ne lenne meg?
Ja, meg vettem neki laktózmentes tejet és azt issza. Én is megkóstoltam és azóta csak azt iszom. Sokkal finomabb, mint a normál tej. Olyan édeskés íze van. :)
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-07-14 23:48:18 515
Akkor ezek szerint megvan még...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!