|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-07-15 00:14:14
|
516
|
Igen, persze. Mért ne lenne meg? Ja, meg vettem neki laktózmentes tejet és azt issza. Én is megkóstoltam és azóta csak azt iszom. Sokkal finomabb, mint a normál tej. Olyan édeskés íze van. :) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-07-14 23:48:18
|
515
|
| Akkor ezek szerint megvan még... |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-07-14 18:32:22
|
512
|
Ma slaggal szedtem le a macskát a diófa tetejéről. :)))) Hi-hi. :)))) Egyrészt, mert hiába hívtam nem jött én meg valahogy le akartam szedni. Másrészt nagyon meleg volt ma és ő is nehezen viseli a meleget. Harmadrészt úgyis esedékes volt már a fürösztés... :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|