Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-07-14 23:48:18 515
Akkor ezek szerint megvan még...
_horst Creative Commons License 2009-07-14 22:25:53 513
puskával kellett volna leszedni.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-07-14 18:32:22 512
Ma slaggal szedtem le a macskát a diófa tetejéről. :)))) Hi-hi. :))))
Egyrészt, mert hiába hívtam nem jött én meg valahogy le akartam szedni.
Másrészt nagyon meleg volt ma és ő is nehezen viseli a meleget.
Harmadrészt úgyis esedékes volt már a fürösztés...
:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!