|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
nemthomi
2009-07-14 17:49:17
|
992
|
| Így van. De nem az a kérdés, hogy miért nincs bennük, hanem az, hogy mi olyat mondanak, ami azért még is benne van a szinopszisokban. És amikor ezt mind-mind megtaláljuk, akkor lesz csak érthető számunkra az a Hatalom, ami bár megengedi, hogy idegen kezek nyúljanak a Bibliához, de azt nem engedi meg nekik, hogy az Őstanítást kitöröljék belőlük. Mert az, az "ember" számára lehetetlen. És ez az igazi Csoda, amit mi mélyen belül mindannyian érzünk nemdebár:) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-07-14 16:59:50
|
991
|
Szia:))
Én i azt vallom: Isten minden embert , nem re, fajra, felekezetre tekintet nélkül : egyformán szeret.
S ha Isten önmagagként szereti az embert, akkor Isten mindenkiben megtalálható.
Ám akkor mindenképpen érdmes eltöprengeni az apokrifekben található feljegyezéseken is, melyek valamiért nem találhatóak meg a kanonizált Bibliában.
:)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|