|
|
|
|
 |
nettomazsola
2009-07-14 08:15:09
|
905
|
ez nem az en oldalam, hanem a kutya oldala.
lassan lassan ( vegre!!) az "emberkajakrol" is kiderül, h mennyi lehetetlen dolog van benne. en undorodok mindentöl ami konzerv, v olyan kaja, h nem latom, h miböl van, sosem vettem, adtam a gyerekeknek sem. most meg egeszen ledöbbentö dolgok derülnek ki a müsajt, müsonka ( kesz pizza), mü "tenger gyümölcsei", mü rantott hus es tarsairol. mondok; en elfogadom ha vki azt mondja, h tapot etetni egyszerübb, kenyelmesebb. ez igaz. csak azt NE magyarazza mar be senki, h a kutyanak jobb, mert ez nem igaz. sok 100 milliardos biznisz. ez nem is lenne baj. a felhaborito az az, h emberek millioi vannak megvezetve, meghülyitve, h ha nem tapot etet akkor sajnalja a "jot" a kutyatol, es tap nelkül ilyen olyan baja lesz szegeny allatnak. abba senki nem gondol bele ( en sem!! amig jol ra nem faragtam), h mi a fenetöl voltak 30 eve egeszseges kutyak? szep kutyak, kiallitasi kutyak v munkakutyak. |
|
A hozzászólás:
 |
Gabiiiiii
2009-07-13 18:57:45
|
904
|
azonnal visszaolvastam,mikor beirtad:)
egyebkent vadi uj allatorvosunk van /marmint a kutyanak/ es erosen a te oldaladon all:) |
|
Előzmény:
 |
nettomazsola
2009-07-13 18:09:04
|
903
|
| alig kell visszaolvasnod ... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|