Keresés

Részletes keresés

Gabiiiiii Creative Commons License 2009-07-13 18:57:45 904

azonnal visszaolvastam,mikor beirtad:)

 

egyebkent vadi uj allatorvosunk van /marmint a kutyanak/ es erosen a te oldaladon all:)

A hozzászólás:
nettomazsola Creative Commons License 2009-07-13 18:09:04 903
alig kell visszaolvasnod ...
Előzmény:
Gabiiiiii Creative Commons License 2009-07-11 07:59:15 900

na,azert azt ne gondolod,hogy tudomanyosan,grammra kimerve akarom etetni:)

 

csak legalabb kb:)

 

de azt hiszem,viszonylag szerencsem van vele,nem gond pl a vitaminutanpotlas,odavan a gyumolcsokert is:)

 

fene a jo dolgat...

 

ez valami olyasmi,mint a gyerek...Regen elveim voltak,most gyerekeim...Na igy vagyok most a kutyaval is...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!