|
|
|
|
 |
gaga04
2009-07-13 12:42:49
|
199
|
Nem vagyok szaki, de sajna pl. a faelgázosítóban nem működik- tapasztalat. Én is kipróbáltam, mert jó árban volt, és magas fűtőértékkel rendelkezik, de annyira megdagad az égéstérben, hogy eltömíti a befúvójáratokat- elalszik a tűz. Kevertem fával is, meg brikettel is, de hiába. Ahhoz, hogy ne legyen vele gond, olyan keveset lehetett egyszerre a kazánba tenni, hogy értelmetlen volt használni. Sajnálom én is, mert ami elégett, érezhetően magas fűtőértékkel rendelkezett, csak a fele elaludt+ annyi volt a hamu, mintha egy dunyha durrant volna szét benne. |
|
A hozzászólás:
 |
Jocy brikett
2009-07-13 12:30:32
|
198
|
| Kicsit lassíts?Nem tudom mire gondolsz. Ha valami olyan linket vagy infót adsz nekem ami igazolja az állításod akkor majd átgondolom. Szerintem sok ember mindennel tűzzel ami a "kezébe akad" az biztos nem károsítja a kazánt. Szalma mint természetes tüzelőanyag károsítja akkor kíváncsi vok mi az ami nem károsítja szerinted. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|