|
|
|
|
 |
nettomazsola
2009-07-13 18:09:04
|
903
|
| alig kell visszaolvasnod ... |
|
A hozzászólás:
 |
Gabiiiiii
2009-07-11 07:59:15
|
900
|
na,azert azt ne gondolod,hogy tudomanyosan,grammra kimerve akarom etetni:)
csak legalabb kb:)
de azt hiszem,viszonylag szerencsem van vele,nem gond pl a vitaminutanpotlas,odavan a gyumolcsokert is:)
fene a jo dolgat...
ez valami olyasmi,mint a gyerek...Regen elveim voltak,most gyerekeim...Na igy vagyok most a kutyaval is... |
|
Előzmény:
 |
nettomazsola
2009-07-10 23:15:30
|
898
|
hehe a kutya egyszerüen egy ZSENI! most mondd meg öszinten, te enned azokat a gusztustalan büdös bogyokat?
ha kicsit lejjebb keresgelsz akkor le van irva pontosan. egy felnött kutyanak meg kb mindegy. gondolod a Bodri falun mindig kicentizve kapja a vitaminokat? - es tuti egeszsegesebb, mint a sok ilyen olyan tudomanyosan etetett kutya ... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|