Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2009-07-13 18:09:04 903
alig kell visszaolvasnod ...
A hozzászólás:
Gabiiiiii Creative Commons License 2009-07-11 07:59:15 900

na,azert azt ne gondolod,hogy tudomanyosan,grammra kimerve akarom etetni:)

 

csak legalabb kb:)

 

de azt hiszem,viszonylag szerencsem van vele,nem gond pl a vitaminutanpotlas,odavan a gyumolcsokert is:)

 

fene a jo dolgat...

 

ez valami olyasmi,mint a gyerek...Regen elveim voltak,most gyerekeim...Na igy vagyok most a kutyaval is...

Előzmény:
nettomazsola Creative Commons License 2009-07-10 23:15:30 898
hehe
a kutya egyszerüen egy ZSENI! most mondd meg öszinten, te enned azokat a gusztustalan büdös bogyokat?

ha kicsit lejjebb keresgelsz akkor le van irva pontosan.
egy felnött kutyanak meg kb mindegy. gondolod a Bodri falun mindig kicentizve kapja a vitaminokat? - es tuti egeszsegesebb, mint a sok ilyen olyan tudomanyosan etetett kutya ...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!