|
|
|
|
 |
Gabiiiiii
2009-07-11 07:59:15
|
900
|
na,azert azt ne gondolod,hogy tudomanyosan,grammra kimerve akarom etetni:)
csak legalabb kb:)
de azt hiszem,viszonylag szerencsem van vele,nem gond pl a vitaminutanpotlas,odavan a gyumolcsokert is:)
fene a jo dolgat...
ez valami olyasmi,mint a gyerek...Regen elveim voltak,most gyerekeim...Na igy vagyok most a kutyaval is... |
|
A hozzászólás:
 |
nettomazsola
2009-07-10 23:15:30
|
898
|
hehe a kutya egyszerüen egy ZSENI! most mondd meg öszinten, te enned azokat a gusztustalan büdös bogyokat?
ha kicsit lejjebb keresgelsz akkor le van irva pontosan. egy felnött kutyanak meg kb mindegy. gondolod a Bodri falun mindig kicentizve kapja a vitaminokat? - es tuti egeszsegesebb, mint a sok ilyen olyan tudomanyosan etetett kutya ... |
|
Előzmény:
 |
Gabiiiiii
2009-07-10 20:58:12
|
897
|
nettomazsi.....minden ellenerzesemet es lustasagomat felulirta a kutya,tudniillik szinte mar egyaltan nem hajlando a tapot megenni,mig a fott kajat minden mennyisegben es szinte valogatas nelkul....Ugyhogy az lesz a vege,hogy kenytelen leszek pontosabban tajekozodni,mit is kell kapnia es milyen mennyisegben,hogy minden szuksegest megkapjon,a szaraz tap mellett inkabb ehendoglik,de akkor sem eszi meg....
viszon a csaladban senki sincs,aki ennyire odalenne a foztomtol:)))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|