Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2009-07-10 23:15:30 898
hehe
a kutya egyszerüen egy ZSENI! most mondd meg öszinten, te enned azokat a gusztustalan büdös bogyokat?

ha kicsit lejjebb keresgelsz akkor le van irva pontosan.
egy felnött kutyanak meg kb mindegy. gondolod a Bodri falun mindig kicentizve kapja a vitaminokat? - es tuti egeszsegesebb, mint a sok ilyen olyan tudomanyosan etetett kutya ...
A hozzászólás:
Gabiiiiii Creative Commons License 2009-07-10 20:58:12 897

nettomazsi.....minden ellenerzesemet es lustasagomat felulirta a kutya,tudniillik szinte mar egyaltan nem hajlando a tapot megenni,mig a fott kajat minden mennyisegben es szinte valogatas nelkul....Ugyhogy az lesz a vege,hogy kenytelen leszek pontosabban tajekozodni,mit is kell kapnia es milyen mennyisegben,hogy minden szuksegest megkapjon,a szaraz tap mellett inkabb ehendoglik,de akkor sem eszi meg....

 

viszon a csaladban senki sincs,aki ennyire odalenne a foztomtol:))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!