|
|
|
|
 |
_horst
2009-07-10 21:42:24
|
508
|
kösz a linket!
a hszeket kötelező olvasmánnyá tenném minden macskatulajdonosnak. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
_horst
2009-07-09 20:54:13
|
506
|
mert tényleg dühöngeni járok ide...
legalábbis részben.
a probléma az hogy nincs olyan megoldás amit lelkiismeret furdalás nélkül fel lehetne vállalni. a méreg is meg a vízbefolytás is könnyedén kivitelezhető lenne > de mégiscsak valaki más házikedvencéről van szó.
a jó életbe a macskatartókkal, hogy ilyen helyzetbe hozzák az embert. nincsenek tekintettel senkire. símogatják babusgatják a cicusukat de hogy napközben hol mit tesz tönkre a dög ahhoz persze nekik semmi közük, természetesen. a másik ember le van szarva. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|