Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
sincsavar 1.1 Creative Commons License 2009-07-10 09:01:14 83
Nem rég volt egy kis villámos hír az időkép.hu-n, de nem is ez az igazán érdekes, hanem a kommentek közt Cilu nevő olvasó írásai és a linkelt youtube videók, közte talán a tiédhez hasonló villám, nagy sebességű felvételen!
http://www.idokep.hu/?oldal=hirek&id=564
Előzmény:
Soká Creative Commons License 2009-07-09 22:33:30 81
Az index egyik mai cikkének volt ez a villámos fotó az illusztrációja.
Számomra a dolog annyiból érdekes, hogy a napokban, egy buszmegállóban ácsorogva pontosan "belenéztem" egy hasonló villámba. Nem mernék rá megesküdni, de úgy tűnt, mintha nem is egy középontból indultak volna a villám "sugarai", hanem egy kör alakú kis villámból. Sosem láttam még hasonlót.
Nagy szerencse kell egy ilyet lencsevégre kapni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!