|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
sincsavar 1.1
2009-07-10 09:01:14
|
83
|
Nem rég volt egy kis villámos hír az időkép.hu-n, de nem is ez az igazán érdekes, hanem a kommentek közt Cilu nevő olvasó írásai és a linkelt youtube videók, közte talán a tiédhez hasonló villám, nagy sebességű felvételen! http://www.idokep.hu/?oldal=hirek&id=564 |
|
Előzmény:
 |
Soká
2009-07-09 22:33:30
|
81
|
Az index egyik mai cikkének volt ez a villámos fotó az illusztrációja. Számomra a dolog annyiból érdekes, hogy a napokban, egy buszmegállóban ácsorogva pontosan "belenéztem" egy hasonló villámba. Nem mernék rá megesküdni, de úgy tűnt, mintha nem is egy középontból indultak volna a villám "sugarai", hanem egy kör alakú kis villámból. Sosem láttam még hasonlót. Nagy szerencse kell egy ilyet lencsevégre kapni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|