Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Noxin Creative Commons License 2009-07-09 22:46:21 82

Erre gondolsz?

 

villám
Előzmény:
Soká Creative Commons License 2009-07-09 22:33:30 81
Az index egyik mai cikkének volt ez a villámos fotó az illusztrációja.
Számomra a dolog annyiból érdekes, hogy a napokban, egy buszmegállóban ácsorogva pontosan "belenéztem" egy hasonló villámba. Nem mernék rá megesküdni, de úgy tűnt, mintha nem is egy középontból indultak volna a villám "sugarai", hanem egy kör alakú kis villámból. Sosem láttam még hasonlót.
Nagy szerencse kell egy ilyet lencsevégre kapni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!