Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-07-10 19:07:54 507

http://zugugyved.blog.hu/2009/07/10/macskanyuzo_alsoszomszed

 

Talán innen majd kiderül a jogi oldal. Még nincs válasz, egy hétig távol a blogíró. 

A hozzászólás:
_horst Creative Commons License 2009-07-09 20:54:13 506

 

mert tényleg dühöngeni járok ide...

 

legalábbis részben.

a probléma az hogy nincs olyan megoldás amit lelkiismeret furdalás nélkül fel lehetne vállalni. a méreg is meg a vízbefolytás is könnyedén kivitelezhető lenne > de mégiscsak valaki más házikedvencéről van szó.

 

a jó életbe a macskatartókkal, hogy ilyen helyzetbe hozzák az embert. nincsenek tekintettel senkire. símogatják babusgatják a cicusukat de hogy napközben hol mit tesz tönkre a dög ahhoz persze nekik semmi közük, természetesen. a másik ember le van szarva.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-07-09 10:05:34 503

Mérget a macskának gondoltam. Gyorsabb, mint a vízbefojtás, lapát. Bár, mérge válogatja. Patkánymérget nem raknék ki.

 

Miért van az érzésem, dühöngeni jársz ide? Még egyik ötletre sem mondtad, hogy esetleg, netalántán kipróbálnád.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!