Keresés

Részletes keresés

_horst Creative Commons License 2009-07-09 20:54:13 506

 

mert tényleg dühöngeni járok ide...

 

legalábbis részben.

a probléma az hogy nincs olyan megoldás amit lelkiismeret furdalás nélkül fel lehetne vállalni. a méreg is meg a vízbefolytás is könnyedén kivitelezhető lenne > de mégiscsak valaki más házikedvencéről van szó.

 

a jó életbe a macskatartókkal, hogy ilyen helyzetbe hozzák az embert. nincsenek tekintettel senkire. símogatják babusgatják a cicusukat de hogy napközben hol mit tesz tönkre a dög ahhoz persze nekik semmi közük, természetesen. a másik ember le van szarva.

Lolamoon Creative Commons License 2009-07-09 11:40:21 504
A méreg nem jó megoldás, mivel azt nem csak a macska enné meg!!!
Sajnos ebben a helyzetben nincs jó megoldás, mivel kutyát sem tud tartani!!!
ESETLEG egy saját (nagydarab, harcias) kandúr megvédené a területet más macskákkal szemben.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-07-09 10:05:34 503

Mérget a macskának gondoltam. Gyorsabb, mint a vízbefojtás, lapát. Bár, mérge válogatja. Patkánymérget nem raknék ki.

 

Miért van az érzésem, dühöngeni jársz ide? Még egyik ötletre sem mondtad, hogy esetleg, netalántán kipróbálnád.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!