|
|
|
|
 |
_horst
2009-07-09 20:54:13
|
506
|
mert tényleg dühöngeni járok ide...
legalábbis részben.
a probléma az hogy nincs olyan megoldás amit lelkiismeret furdalás nélkül fel lehetne vállalni. a méreg is meg a vízbefolytás is könnyedén kivitelezhető lenne > de mégiscsak valaki más házikedvencéről van szó.
a jó életbe a macskatartókkal, hogy ilyen helyzetbe hozzák az embert. nincsenek tekintettel senkire. símogatják babusgatják a cicusukat de hogy napközben hol mit tesz tönkre a dög ahhoz persze nekik semmi közük, természetesen. a másik ember le van szarva. |
|
 |
Lolamoon
2009-07-09 11:40:21
|
504
|
A méreg nem jó megoldás, mivel azt nem csak a macska enné meg!!! Sajnos ebben a helyzetben nincs jó megoldás, mivel kutyát sem tud tartani!!! ESETLEG egy saját (nagydarab, harcias) kandúr megvédené a területet más macskákkal szemben. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-07-09 10:05:34
|
503
|
Mérget a macskának gondoltam. Gyorsabb, mint a vízbefojtás, lapát. Bár, mérge válogatja. Patkánymérget nem raknék ki.
Miért van az érzésem, dühöngeni jársz ide? Még egyik ötletre sem mondtad, hogy esetleg, netalántán kipróbálnád.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|