Keresés

Részletes keresés

_horst Creative Commons License 2009-07-08 22:39:57 501

de jó erős.

csak a lelkiismeretem, az nem hagy nyugodni.

 

elképzelem ahogy egy kislány várja haza egyetlen cicáját, akinek én épp a lapáttal verem laposra a fejét...

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-07-08 11:18:02 499

Méreg?

 

Előzmény:
_horst Creative Commons License 2009-07-07 21:31:40 498

egyébként nekem a macskatartók jogi helyzete sem világos - tartok egy állatot ami a más telkére sz*rik, p*sál és még össze se kell szednem, kártérítést se kell fizetnem?

 

(elnézést a trágárságért mindenkitől)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!