|
|
|
|
 |
_horst
2009-07-08 22:39:57
|
501
|
de jó erős.
csak a lelkiismeretem, az nem hagy nyugodni.
elképzelem ahogy egy kislány várja haza egyetlen cicáját, akinek én épp a lapáttal verem laposra a fejét... |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
_horst
2009-07-07 21:31:40
|
498
|
egyébként nekem a macskatartók jogi helyzete sem világos - tartok egy állatot ami a más telkére sz*rik, p*sál és még össze se kell szednem, kártérítést se kell fizetnem?
(elnézést a trágárságért mindenkitől) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|