|
|
|
|
 |
Freedomocska
2009-07-08 16:17:12
|
184
|
| Én "valahogy" nem így látom , tapasztalom. |
|
A hozzászólás:
 |
Ryke
2009-07-07 22:47:58
|
183
|
| nem hiszem, hogy ezeket ki lehet bárhog is kerülni... sajnos rengeteg módja van a vevők átverésének, de ha valaki kicsit figyel, akkor még bőven jobban jön ki a tüzépes áraknál így is :) |
|
Előzmény:
 |
Freedomocska
2009-07-07 22:26:39
|
182
|
| Csak azok a vevők a "jó vevők akik" bemondásos alapon ,szemre vásárolnak tűzifát teherautóról.Szemre megvan az oldalfal magasság ,púposan is van rakva-dobálva a teherautó. Az üzlet megköttetett és elkezdődik a lepakolás de a plató szintje jóval magasabban van belülről (5 cm a léc rács + 2cm az OSB vastagsága). Régebben palló deszkával és szállító szallag gumival emelték a szintet de nehéz volt-- a rácsozás könnyebb. Az oldal falat soha nem nyitják le fura módon. A sarkakat és a szélét úgy mondják egymás között :"kirakják" --ék alakban az oldal falaknak és alatta nagy üregek maradnak. A tetején a fát viszont szépen,látványosan,meggyőzően -- "színét" kifele forgatva igazítják el . Olyant is láttam már többször amikor a kis merci teherautón két IFA pótkerék volt felrögzítve pótkerék gyanánt-- biztos ami biztos alapon de nem az alváz aljára hanem ahogy dukál: a plató falnak rögzítve. És még sorolhatnám a trükkjeiket ... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|