|
|
|
|
 |
Lolamoon
2009-07-08 13:09:57
|
500
|
| Nekem benti macskám van. A véleményem szerint (akinek nem inge....) egy kinti macskát igazából nem tartasz, csak etetsz, hiszen oda megy, ahova akar. Még az is lehet, hogy más is eteti, mert azt hiszi, kóbor. Ebből kiindulva, az ilyen macskának vagy több gazdája van vagy egy sincs. |
|
A hozzászólás:
 |
_horst
2009-07-07 21:31:40
|
498
|
egyébként nekem a macskatartók jogi helyzete sem világos - tartok egy állatot ami a más telkére sz*rik, p*sál és még össze se kell szednem, kártérítést se kell fizetnem?
(elnézést a trágárságért mindenkitől) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|