Keresés

Részletes keresés

Lolamoon Creative Commons License 2009-07-08 13:09:57 500
Nekem benti macskám van. A véleményem szerint (akinek nem inge....) egy kinti macskát igazából nem tartasz, csak etetsz, hiszen oda megy, ahova akar. Még az is lehet, hogy más is eteti, mert azt hiszi, kóbor. Ebből kiindulva, az ilyen macskának vagy több gazdája van vagy egy sincs.
Törölt nick Creative Commons License 2009-07-08 11:18:02 499

Méreg?

 

A hozzászólás:
_horst Creative Commons License 2009-07-07 21:31:40 498

egyébként nekem a macskatartók jogi helyzete sem világos - tartok egy állatot ami a más telkére sz*rik, p*sál és még össze se kell szednem, kártérítést se kell fizetnem?

 

(elnézést a trágárságért mindenkitől)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!