|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-07-07 17:55:45
|
496
|
Csak jó láthatóan rakd ki azt a táblát :-) Miből állhat egy elmarasztalás? Kapsz egy papírt, hogy ejnye-bejnye? Hova nem jut a világ. |
|
A hozzászólás:
 |
ziko3
2009-07-07 15:47:44
|
494
|
Igen,ez komoly...((
Ki is akadtam a helyszinelők ezen felvilágositásán.
Ilyenkor sajnálom,hogy itt élek.......... |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-07-07 11:15:45
|
493
|
| Ez komoly? Mármint hogy bemegy a tolvaj, kutyád elintézi, akkor _téged_ fognak elmarasztalni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|