Keresés

Részletes keresés

Ryke Creative Commons License 2009-07-07 17:40:28 180
én azóta sem értem a platórácsozós dolgot :)

---

egem speciel tuti átvertek tüzifások, viszont 1500-ért hoztak fát anno, ami még egy durva lehúzást beleszámolva is olcsó volt :)
A hozzászólás:
Freedomocska Creative Commons License 2009-07-07 13:45:37 179
A 158-as hsz-ben lévő kérdésemre senki nem válaszolt . Nem csak a brikettel verhetnek át --inkább gyakoribb a tűzifával való átverés. Nem véletlenül rácsozzák a platót a kisteherautón.
Előzmény:
Freedomocska Creative Commons License 2009-07-07 13:41:25 178
Nekem kaukázusi van be-beeee. Szép bundája van de szerintem elég ha ránéz valakire azt vagy kiveri a veríték vagy futás közben "rázná a meleg".:))) Na ezt a kutya fűtést jól kitárgyaljuk de hol itt az átverés ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!