|
|
|
|
 |
Ryke
2009-07-07 17:40:28
|
180
|
én azóta sem értem a platórácsozós dolgot :)
---
egem speciel tuti átvertek tüzifások, viszont 1500-ért hoztak fát anno, ami még egy durva lehúzást beleszámolva is olcsó volt :) |
|
A hozzászólás:
 |
Freedomocska
2009-07-07 13:45:37
|
179
|
| A 158-as hsz-ben lévő kérdésemre senki nem válaszolt . Nem csak a brikettel verhetnek át --inkább gyakoribb a tűzifával való átverés. Nem véletlenül rácsozzák a platót a kisteherautón. |
|
Előzmény:
 |
Freedomocska
2009-07-07 13:41:25
|
178
|
| Nekem kaukázusi van be-beeee. Szép bundája van de szerintem elég ha ránéz valakire azt vagy kiveri a veríték vagy futás közben "rázná a meleg".:))) Na ezt a kutya fűtést jól kitárgyaljuk de hol itt az átverés ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|