Keresés

Részletes keresés

Freedomocska Creative Commons License 2009-07-07 13:41:25 178
Nekem kaukázusi van be-beeee. Szép bundája van de szerintem elég ha ránéz valakire azt vagy kiveri a veríték vagy futás közben "rázná a meleg".:))) Na ezt a kutya fűtést jól kitárgyaljuk de hol itt az átverés ?
A hozzászólás:
Ryke Creative Commons License 2009-07-07 11:46:58 177
feküdj rá egy golden retrieverre, egyből meglátod milyen a kutyafűtés :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!