Keresés

Részletes keresés

ziko3 Creative Commons License 2009-07-07 15:47:44 494

Igen,ez komoly...((

Ki is akadtam a helyszinelők ezen felvilágositásán.

 

Ilyenkor sajnálom,hogy itt élek..........

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-07-07 11:15:45 493
Ez komoly? Mármint hogy bemegy a tolvaj, kutyád elintézi, akkor _téged_ fognak elmarasztalni?
Előzmény:
ziko3 Creative Commons License 2009-07-07 10:46:49 492

 Megtámadható.

 

Kutyák előtt betörés kapcsán nem biztattak a rendőrök semmi jóval,amikor közöltem,hogy jön a blökkencs,utána magára vessen,aki bejön engedély nélkül.

 

Hiába teszem ki a " Harap a kutya " táblát,mégis el fognak marasztalni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!