Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-07-07 11:15:45 493
Ez komoly? Mármint hogy bemegy a tolvaj, kutyád elintézi, akkor _téged_ fognak elmarasztalni?
A hozzászólás:
ziko3 Creative Commons License 2009-07-07 10:46:49 492

 Megtámadható.

 

Kutyák előtt betörés kapcsán nem biztattak a rendőrök semmi jóval,amikor közöltem,hogy jön a blökkencs,utána magára vessen,aki bejön engedély nélkül.

 

Hiába teszem ki a " Harap a kutya " táblát,mégis el fognak marasztalni.

Előzmény:
_horst Creative Commons License 2009-07-05 23:11:26 488

 

azon gondolkodom, hogy jogilag az támadható-e, ha megölök egy állatot ami bejön a saját telkemre?

most az erkölcsi dilemmát félretéve, tisztán jogi szempontból érdekel a kérdés. mondjuk vízbefolytanám őket...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!