|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-07-07 11:15:45
|
493
|
| Ez komoly? Mármint hogy bemegy a tolvaj, kutyád elintézi, akkor _téged_ fognak elmarasztalni? |
|
A hozzászólás:
 |
ziko3
2009-07-07 10:46:49
|
492
|
Megtámadható.
Kutyák előtt betörés kapcsán nem biztattak a rendőrök semmi jóval,amikor közöltem,hogy jön a blökkencs,utána magára vessen,aki bejön engedély nélkül.
Hiába teszem ki a " Harap a kutya " táblát,mégis el fognak marasztalni. |
|
Előzmény:
 |
_horst
2009-07-05 23:11:26
|
488
|
azon gondolkodom, hogy jogilag az támadható-e, ha megölök egy állatot ami bejön a saját telkemre?
most az erkölcsi dilemmát félretéve, tisztán jogi szempontból érdekel a kérdés. mondjuk vízbefolytanám őket... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|