Keresés

Részletes keresés

_horst Creative Commons License 2009-07-07 21:27:00 497

szóval ha bebizonyítom hogy utána megettem, akkor elvághatom a torkát?

annyira kikészítenek a dögök hogy bevállalnám, ezen tényleg nem múlhat, megeszem őket.

vagy szerzek kínai albérlőket.

A hozzászólás:
"Lola" Creative Commons License 2009-07-07 10:18:10 491
A csirke haszonállat (de a haszonállatot is megfelelő körülmények között kell/ene tartani), azért tartják, hogy megegyék, stb... De a macska nem!!!
Előzmény:
_horst Creative Commons License 2009-07-06 19:48:55 490
és ha levágok egy csirkét?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!