|
|
|
|
 |
_horst
2009-07-07 21:27:00
|
497
|
szóval ha bebizonyítom hogy utána megettem, akkor elvághatom a torkát?
annyira kikészítenek a dögök hogy bevállalnám, ezen tényleg nem múlhat, megeszem őket.
vagy szerzek kínai albérlőket. |
|
A hozzászólás:
 |
"Lola"
2009-07-07 10:18:10
|
491
|
| A csirke haszonállat (de a haszonállatot is megfelelő körülmények között kell/ene tartani), azért tartják, hogy megegyék, stb... De a macska nem!!! |
|
Előzmény:
 |
_horst
2009-07-06 19:48:55
|
490
|
| és ha levágok egy csirkét? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|