Keresés

Részletes keresés

CyberCat Creative Commons License 2009-07-07 08:50:43 1802
Sziámi vagy thai cicáid vannak? A természetükben van sok hasonlóság, a thaiok egy kicsit csendesebbek, később érőbbek.
A hozzászólás:
amaci:) Creative Commons License 2009-07-06 23:52:33 1801
Sziasztok ! Sziámi téren nem vagyok teljesen otthon, pár kérdésem lenne hozzátok, ha lehet! Főbb tulajdonságok... ilyesmire gondoltam, no meg a tapasztalat. Ma hoztam el egy családtól 2 kiscicát ők fóka sziámi cicák 1 fiú és 1 lány. Teljesen ingyen kaptam őket! Láttam az anya cicát, épp szopiztak a picik és láttam az apukájukat is! Szépek voltak nagyon! Erre a címre írjatok: anita@deltamail.hu Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!