|
|
|
|
 |
CyberCat
2009-07-07 08:50:43
|
1802
|
| Sziámi vagy thai cicáid vannak? A természetükben van sok hasonlóság, a thaiok egy kicsit csendesebbek, később érőbbek. |
|
A hozzászólás:
 |
amaci:)
2009-07-06 23:52:33
|
1801
|
| Sziasztok ! Sziámi téren nem vagyok teljesen otthon, pár kérdésem lenne hozzátok, ha lehet! Főbb tulajdonságok... ilyesmire gondoltam, no meg a tapasztalat. Ma hoztam el egy családtól 2 kiscicát ők fóka sziámi cicák 1 fiú és 1 lány. Teljesen ingyen kaptam őket! Láttam az anya cicát, épp szopiztak a picik és láttam az apukájukat is! Szépek voltak nagyon! Erre a címre írjatok: anita@deltamail.hu Köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|