Keresés

Részletes keresés

"Lola" Creative Commons License 2009-07-07 10:18:10 491
A csirke haszonállat (de a haszonállatot is megfelelő körülmények között kell/ene tartani), azért tartják, hogy megegyék, stb... De a macska nem!!!
A hozzászólás:
_horst Creative Commons License 2009-07-06 19:48:55 490
és ha levágok egy csirkét?
Előzmény:
Lolamoon Creative Commons License 2009-07-06 11:47:17 489
Minden olyan tett, ami szánt szándékkal az állat életének kioltására irányul, jogilag büntethető.
Ráadásul a vízbefojtás kegyetlen dolog!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!