Keresés

Részletes keresés

_horst Creative Commons License 2009-07-06 19:48:55 490
és ha levágok egy csirkét?
A hozzászólás:
Lolamoon Creative Commons License 2009-07-06 11:47:17 489
Minden olyan tett, ami szánt szándékkal az állat életének kioltására irányul, jogilag büntethető.
Ráadásul a vízbefojtás kegyetlen dolog!!!!!!!!
Előzmény:
_horst Creative Commons License 2009-07-05 23:11:26 488

 

azon gondolkodom, hogy jogilag az támadható-e, ha megölök egy állatot ami bejön a saját telkemre?

most az erkölcsi dilemmát félretéve, tisztán jogi szempontból érdekel a kérdés. mondjuk vízbefolytanám őket...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!