|
|
|
|
 |
_horst
2009-07-06 19:48:55
|
490
|
| és ha levágok egy csirkét? |
|
A hozzászólás:
 |
Lolamoon
2009-07-06 11:47:17
|
489
|
Minden olyan tett, ami szánt szándékkal az állat életének kioltására irányul, jogilag büntethető. Ráadásul a vízbefojtás kegyetlen dolog!!!!!!!! |
|
Előzmény:
 |
_horst
2009-07-05 23:11:26
|
488
|
azon gondolkodom, hogy jogilag az támadható-e, ha megölök egy állatot ami bejön a saját telkemre?
most az erkölcsi dilemmát félretéve, tisztán jogi szempontból érdekel a kérdés. mondjuk vízbefolytanám őket... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|