|
|
|
|
 |
ziko3
2009-07-07 10:46:49
|
492
|
Megtámadható.
Kutyák előtt betörés kapcsán nem biztattak a rendőrök semmi jóval,amikor közöltem,hogy jön a blökkencs,utána magára vessen,aki bejön engedély nélkül.
Hiába teszem ki a " Harap a kutya " táblát,mégis el fognak marasztalni. |
|
 |
Lolamoon
2009-07-06 11:47:17
|
489
|
Minden olyan tett, ami szánt szándékkal az állat életének kioltására irányul, jogilag büntethető. Ráadásul a vízbefojtás kegyetlen dolog!!!!!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
_horst
2009-07-05 23:11:26
|
488
|
azon gondolkodom, hogy jogilag az támadható-e, ha megölök egy állatot ami bejön a saját telkemre?
most az erkölcsi dilemmát félretéve, tisztán jogi szempontból érdekel a kérdés. mondjuk vízbefolytanám őket... |
|
Előzmény:
 |
ziko3
2009-07-05 14:18:30
|
480
|
Szerezz egy kutyát! Tuti kikerülik a macskák..))
Az enyémek a sajátot békén hagyják,de idegen macs be nem jöhet.
Viszont ő is pisili,kakilni fog a kertedben. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|