Keresés

Részletes keresés

ziko3 Creative Commons License 2009-07-07 10:46:49 492

 Megtámadható.

 

Kutyák előtt betörés kapcsán nem biztattak a rendőrök semmi jóval,amikor közöltem,hogy jön a blökkencs,utána magára vessen,aki bejön engedély nélkül.

 

Hiába teszem ki a " Harap a kutya " táblát,mégis el fognak marasztalni.

Lolamoon Creative Commons License 2009-07-06 11:47:17 489
Minden olyan tett, ami szánt szándékkal az állat életének kioltására irányul, jogilag büntethető.
Ráadásul a vízbefojtás kegyetlen dolog!!!!!!!!
A hozzászólás:
_horst Creative Commons License 2009-07-05 23:11:26 488

 

azon gondolkodom, hogy jogilag az támadható-e, ha megölök egy állatot ami bejön a saját telkemre?

most az erkölcsi dilemmát félretéve, tisztán jogi szempontból érdekel a kérdés. mondjuk vízbefolytanám őket...

Előzmény:
ziko3 Creative Commons License 2009-07-05 14:18:30 480

Szerezz egy kutyát! Tuti kikerülik a macskák..))

Az enyémek a sajátot békén hagyják,de idegen macs be nem jöhet.

 

Viszont ő is pisili,kakilni fog a kertedben.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!