|
|
|
|
 |
ziko3
2009-07-05 14:45:12
|
486
|
Igen,jól elényeztetett..
A terror abból állt,hogy az volt,mit a kutya akart,ha mégsem,akkor harapott is..((
Ez nálam elképzelhetetlen,pedig 2 nagytestű kutyával rendelkezem.
Az alapengedelmesség követelmény,ezt betartva azt csinálnak,amit akarnak. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-07-05 14:32:16
|
483
|
Igen, igaza van, de azok, amiket Piss a macsektól elvárna, azt egy kutya (inkább) megteszi, de egy macsek nem...
Pincsi és a terror? Amolyan kényeztetett öleb volt, kis masnival a "hajában" és körbe volt ugrálva, vagy hogyan?
Most találkoztam egy csajjal, aki ruhácskát vett az ölebének olasz kirándulás alkalmával. Mondjuk, ő maga is nevetve vallotta be, hogy odáig van az ebért. |
|
Előzmény:
 |
ziko3
2009-07-05 14:16:26
|
479
|
Ne légy biztos,ogy a kistestű kutya megoldás lenne.....
Nevelés kérdése a dolog. láttam már pincsit terrorizálni a gazdit..((( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|