Keresés

Részletes keresés

ziko3 Creative Commons License 2009-07-05 14:45:12 486

Igen,jól elényeztetett..

A terror abból állt,hogy az volt,mit a kutya akart,ha mégsem,akkor harapott is..((

 

Ez nálam elképzelhetetlen,pedig 2 nagytestű kutyával rendelkezem.

Az alapengedelmesség követelmény,ezt betartva azt csinálnak,amit akarnak.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-07-05 14:32:16 483

Igen, igaza van, de azok, amiket Piss a macsektól elvárna, azt egy kutya (inkább) megteszi, de egy macsek nem...

 

Pincsi és a terror? Amolyan kényeztetett öleb volt, kis masnival a "hajában" és körbe volt ugrálva, vagy hogyan?

 

Most találkoztam egy csajjal, aki ruhácskát vett az ölebének olasz kirándulás alkalmával. Mondjuk, ő maga is nevetve vallotta be, hogy odáig van az ebért.

Előzmény:
ziko3 Creative Commons License 2009-07-05 14:16:26 479

Ne légy biztos,ogy a kistestű kutya megoldás lenne.....

 

Nevelés kérdése a dolog. láttam már pincsit terrorizálni a gazdit..(((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!