Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-07-05 14:40:13 485

Ilyen megoldásokat találtam még: gyeplocsoló ami időnként bekapcsol és szép nagy területen locsolja le az éppen ott tartózkodó macskát. Eukaliptisz olaj szétkenése ott, ahol bejárnak/átjárnak a kerítésen...

 

elég nehéz ezt megoldani, főleg, hogy a szomszéd folyamatosan etet, és új és új macsekok jönnek..

ziko3 Creative Commons License 2009-07-05 14:39:40 484

Próbáltam már valami macskarisztó növényt is............. eléggé tré sikerrel.

 

A kompromisszum nálam is igy alakult ki: A kertrész 80 cm-es keritéssel leválasztva.

Azért ez nem lenne akadály két németjuhásznak..)))

A hozzászólás:
_horst Creative Commons License 2009-07-05 14:29:52 482

 

kösz, de ha ez megoldható lenne, akkor most nem lennék itt.

 

egész nap nem vagyok otthon, kutyát tartani meg felnevelni így állatkínzás.

a nyomósabb érv: vagy kert vagy kutya. ribizlibokraim, szőlőm, sziklakertem van, ez nem megy. hacsak nem akarok kis kerítésekkel meg drótakadályokkal szabdalt első világháborús harcálláspontot csinálni a kertemből.

Előzmény:
ziko3 Creative Commons License 2009-07-05 14:18:30 480

Szerezz egy kutyát! Tuti kikerülik a macskák..))

Az enyémek a sajátot békén hagyják,de idegen macs be nem jöhet.

 

Viszont ő is pisili,kakilni fog a kertedben.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!