|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-07-05 14:40:13
|
485
|
Ilyen megoldásokat találtam még: gyeplocsoló ami időnként bekapcsol és szép nagy területen locsolja le az éppen ott tartózkodó macskát. Eukaliptisz olaj szétkenése ott, ahol bejárnak/átjárnak a kerítésen...
elég nehéz ezt megoldani, főleg, hogy a szomszéd folyamatosan etet, és új és új macsekok jönnek.. |
|
 |
ziko3
2009-07-05 14:39:40
|
484
|
Próbáltam már valami macskarisztó növényt is............. eléggé tré sikerrel.
A kompromisszum nálam is igy alakult ki: A kertrész 80 cm-es keritéssel leválasztva.
Azért ez nem lenne akadály két németjuhásznak..))) |
|
A hozzászólás:
 |
_horst
2009-07-05 14:29:52
|
482
|
kösz, de ha ez megoldható lenne, akkor most nem lennék itt.
egész nap nem vagyok otthon, kutyát tartani meg felnevelni így állatkínzás.
a nyomósabb érv: vagy kert vagy kutya. ribizlibokraim, szőlőm, sziklakertem van, ez nem megy. hacsak nem akarok kis kerítésekkel meg drótakadályokkal szabdalt első világháborús harcálláspontot csinálni a kertemből. |
|
Előzmény:
 |
ziko3
2009-07-05 14:18:30
|
480
|
Szerezz egy kutyát! Tuti kikerülik a macskák..))
Az enyémek a sajátot békén hagyják,de idegen macs be nem jöhet.
Viszont ő is pisili,kakilni fog a kertedben. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|