Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
vlevi Creative Commons License 2009-07-04 23:03:06 3073
A korábbi Sigma 18-125-ökről csak rosszatt hallottam. Lassú, zajos, pontatlan AF, és ráadásul elég tré képminőség.
17-85-öt nem tudok a közelben, nekem Sigma 17-70 van, és elvagyok vele, főleg úgy, hogy fölötte egy 55-250IS van. Az meg végképp teccik :)
Előzmény:
gabancs Creative Commons License 2009-07-04 22:25:43 3072
Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy van e valakinek Nyíregyházán Canon bajonettel

Egy EF-S 17-85 mm f/4-5.6 IS USM és/vagy az új SIGMA (Canon) 18-125 mm f/3.8-5.6 DC OS HSM.

Igazán kíváncsi lennék mind a kettő rajzára, használhatóságára. Jelenleg egy 18-55 IS kit obit használok, ami valóban nem rossz, de szeretném a végét egy kicsit jobban kitolni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!