|
|
|
|
 |
oncogito
2009-07-03 15:10:36
|
974
|
Szerintem azért nem szolga a hívő, mert szabad akaratából, tudatosan akarja követni a parancsokat és nem vakon a törvényre hagyatkozva. De ettől még a parancs az parancs - és bizony "baráttól" jövő. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-07-03 10:35:56
|
973
|
...és az nem ismert, hogy többé már nem nevezlek titeket szolgáknak, barátaim vagytok?
Ki parancsolgat a barátainak? |
|
Előzmény:
 |
prophet1
2009-07-03 03:32:06
|
971
|
| Félelmetes, hogy nem olvasod...."Ha engem szerettek, az én parancsolataimat megtartsátok..." János evangéliuma. (Keresd meg.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|