Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2009-07-03 15:10:36 974
Szerintem azért nem szolga a hívő, mert szabad akaratából, tudatosan akarja követni a parancsokat és nem vakon a törvényre hagyatkozva.
De ettől még a parancs az parancs - és bizony "baráttól" jövő.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-07-03 10:35:56 973

...és az nem ismert, hogy többé már nem nevezlek titeket szolgáknak, barátaim vagytok?

 

Ki parancsolgat a barátainak?

Előzmény:
prophet1 Creative Commons License 2009-07-03 03:32:06 971
Félelmetes, hogy nem olvasod...."Ha engem szerettek, az én parancsolataimat megtartsátok..." János evangéliuma. (Keresd meg.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!